category image
Katalytické lampy

Už znáte katalytickou lampu?

Katalytické lampy zničí pachy ve vaši domácnosti

Katalytické lampy jsou sice téměř novinkou v České republice, jinde ve světe jsou však známé již několik desetiletí a oblíbené pro své schopnosti. (V tomto článku jsme pro vás vypsali více informací).  

Nejen že je to krásný bytový doplněk, pěkná dekorace. Katalytic...

Už znáte katalytickou lampu?

Katalytické lampy zničí pachy ve vaši domácnosti

Katalytické lampy jsou sice téměř novinkou v České republice, jinde ve světe jsou však známé již několik desetiletí a oblíbené pro své schopnosti. (V tomto článku jsme pro vás vypsali více informací).  

Nejen že je to krásný bytový doplněk, pěkná dekorace. Katalytická lampa totiž během krátké doby provoní místnost a navíc pročistí vzduch od různých mikroorganismů, plísní ve vzduchu a zlikviduje nežádoucí pachy. Takže je především funkční.

Stačí jen na chvíli zapálit katalytický hořák, aby se rozehřál, potom sfouknout a lampa už pracuje.

Snadno poznáte během chvíle, že místnost bude provoněná vůní kterou máte uvnitř vázičky. Jak dlouho necháte lampu pracovat je již na vás, ale aby pročistila vzduch od mikroorganismů a pachů, doporučuje se mít katalytickou lampu v provozu 1 minutu na každý metr čtvereční.

Katalytickou lampu si koupíte jen jednou a vydrží vám napořád. Katalytická lampa, ani knot s hořákem se nespotřebovávají, takže vydrží velmi dlouho. Sami máme katalytickou lampu doma již 17 let. Do katalytické lampy následně pořizujete jenom náhradní náplně (s vůní, nebo bez vůně), kdykoliv vám bude docházet.

Další

Katalytické lampy Je zde 14 produktů.

Podkategorie

 • Katalytické lampy...

  Katalytická lampa AROMA DEKOR No.1 láme rekordy. 

  Oslavila už 2. narozeniny.  A  i za tak krátkou dobu už si ji vybralo více zákazníků, než ostatní katalytické lampy dohromady. Jsme moc rádi, že se vám katalytická lampa No.1 líbí a stala se součástí tolika vašich domácností.

   

  Moderní a originální design
  Luxusní katalytická lampa
  Ruční práce českých sklářů
  Český výrobek
  Barevné varianty 

  Zbavte se pachů a nahraďte je krásnou vůní s jedinečnou katalytickou lampou AROMA DEKOR. Katalytická lampa likviduje pachy a bakterie, a pomáhá zpříjemnit domácnost  už více jak 100 let. Nyní v moderním jedinečném designu, ručně vyráběná v českých sklárnách. To je katalytická lampa AROMA DEKOR No.1

  Zapomeňte na pachy z vaření, od domácích mazlíčků, či jiných a oblékněte své domácnosti krásnou čistou vůni, navíc v jedinečném designu.

 • Katalytické lampy Neavita
 • Katalytické lampy Wax...

  Anglická značka Wax Lyrical

  je jeden z 5ti největších výrobců interiérových vůní ve Spojeném království.
  30 let praxe a zkušeností, spolu s vlastními výrobními závody - což zaručuje stálou kontrolu nad kvalitou -  řadí Wax Lyrical k elitě mezi výrobci i světově. Ročně tato firma se svými 150 stálými zaměstnanci vyprodukuje15 milionu produktů. Při výrobě klade Wax Lyrical velký důraz na vysokou kvalitu a v co největší míře nejčistší a jemné přírodní složky.

 • Příslušenství

  Katalytická lampa nepotřebuje téměř žádnou péči. Pouze doplňujete vonné náplně, dle libosti a vlastní chuti. Čas od času je potřeba ošetřit katalytický hořák. Pokud by se Vám povedlo zničit katalytický hořák dodávaný v základu ke všem našim katalytickým lampám, můžete si zde pořídit nový. Je vhodný ke všem námi dodávaným katalytickým lampám.

na stránce
Ukazovat 1 - 12 z 14 položek
Ukazovat 1 - 12 z 14 položek