category image
Vonné difuzory

Bytové difuzory s tyčinkami jsou již mnoho let oblíbeným prostředkem pro šíření vůní v interiéru. 

Existuje nespočet variant co do designu i co do vůní. Vždy však jde o stejný princip. Nádobka s vonnou esencí, do ní z části potopené tyčinky (nejčastěji rákos, bambus, ratan - nově jsou vidět i syntetické) které jsou pórovité a tak dokáží nasát es...

Bytové difuzory s tyčinkami jsou již mnoho let oblíbeným prostředkem pro šíření vůní v interiéru. 

Existuje nespočet variant co do designu i co do vůní. Vždy však jde o stejný princip. Nádobka s vonnou esencí, do ní z části potopené tyčinky (nejčastěji rákos, bambus, ratan - nově jsou vidět i syntetické) které jsou pórovité a tak dokáží nasát esenci, která vzlíná a postupně se uvolňuje v prostoru.

Jednoduchý proncip a jednoduchý způsob, jak mít stále interiér provoněný.

Rozdíl ve vonných esencích různých výrobců bývá značný, především ve složení (různé jedovaté zdraví škodlivé příměsi) a stálosti vůní - jsou difuzory, které opravdu krásně a intenzivně voní i po několika měsících a z toho jsou takové, které už po týdnu přestávají (v lepším případě) vonět (v horším případě dokonce začnou zapáchat po použité chemii).  

Difuzory, které vám v nabídce přinášíme, sami několik let používáme a tak je můžeme s radostí doporučit.
Všechny jsou zdravotně nezávadné, ve většině jsou použity pouze přírodní vůně bez chemických příměsí. 

Další

Vonné difuzory Je zde 4 produktů.

Podkategorie

 • Vonné difuzory AROMA...

  VONNÉ DIFUZORY AROMA DEKOR

  V difuzorech AROMA DEKOR není ani voda, ani žádná zbytečná chemie - které běžně jiní výrobci používají pro snížení ceny (bez ohledu na snížení kvality).
  Díky tomu jsou naše difuzory výrazně hustější. Vydrží vonět mnohem déle. 100 ml voní déle než půl roku.  
  Cenu jsme však zachovali nižší, než u méně kvalitních difuzorů bežně v ČR dostupných. 

  A nyní dostanete 25% navíc zdarma! Tedy celých 125 ml!

Ukazovat 1 - 4 z 4 položek
 • Dlouhovonící bezalkoholový difuzor ORANGE & VANILLA - jemná čerstvá vůně rudých pomerančů doplněna o jemnou vůni vanilky. NYNÍ 25% ZDARMA Při výrobě tohoto difuzoru nebyly použity ani alkohol, ani voda. Proto má velmi dlouhou výdrž. Těchto 100 ml Vám bude doma vonět déle jak půl roku.

  399 Kč
  na skladě - tento difuzor je připraven k okamžitému odeslání
 • Dlouhovonící bezalkoholový difuzor BE DELICIOUS - ztvárnění známého ovocného svěžího parfému. Kompilace ze zeleného jablka, hroznů, bílé ambry. NYNÍ 25% ZDARMA Při výrobě tohoto difuzoru nebyly použity ani alkohol, ani voda. Proto má velmi dlouhou výdrž. Těchto 100 ml Vám bude doma vonět déle jak půl roku.

  399 Kč
  na skladě - tento difuzor je připraven k okamžitému odeslání
 • Dlouhovonící bezalkoholový difuzor CLOIE CLOIE - interpretace známého dámského parfému. Luxusní kombinace především zimolezu a jasmínu. Inspirováno parfémem Chloe chloe. NYNÍ 25% ZDARMA Při výrobě tohoto difuzoru nebyly použity ani alkohol, ani voda. Proto má velmi dlouhou výdrž. Těchto 100 ml Vám bude doma vonět déle jak půl roku.

  399 Kč
  na skladě - tento difuzor je připraven k okamžitému odeslání
 • Dlouhovonící bezalkoholový difuzor CLEAN COTTON - nádherná svěží vůně. Čisté prádlo, vonící po slunci a čerstvém vzduchu. Vůně heřmánku, šalvěje, mošusu. Clean cotton je sázka na jistotu - dlouhodobě nejoblíbenější vůně. NYNÍ 25% ZDARMA Při výrobě tohoto difuzoru nebyly použity ani alkohol, ani voda. Proto má velmi dlouhou výdrž. Těchto 100 ml Vám bude...

  399 Kč
  Vyprodáno
Ukazovat 1 - 4 z 4 položek