category image
Náplně

Svět krásných vůní, se Vám otevírá právě na této stránce. Najdete zde mnoho krásných vůní, kterými můžete provonět svůj byt prostřednictvím katalytických lamp. Stačí jen vybrat. Pokud si nebudete jisti jakou vůni vybrat, stačí si objednat zdarma testery všech vůní. Tak vzhůru do toho...

Náplně Je zde 43 produktů.

Podkategorie

 • Jarní kolekce vůní

  Kolekce nových jarních vůní do katalytických lamp

  Při tvorbě jarní kolekce jsme vycházeli především z vašich přání.
  Proto se zde objevují pánské vůně, ovocné, květinové a najdete i vůně s vanilkou, po kterých byla vysoká poptávka. 

  Vonné náplně do katalytických lamp v této jarní kolekci jsou svěží, lehké a inspirované vůněmi, které cítíme okolo sebe v přírodě a máme je tak moc rádi.

  Vítejte v kolekci vůní "JARO"

 • Čakrové vůně

  Čakra – „kolo“ (překlad) slovo pocházející ze sanskrtu.

  Čakry – energetické víry uvnitř každého z nás kudy proudí energii z a dovnitř. Čakry tedy můžeme nazvat i přijímači energie. Energie se nabírá z různých zdrojů, jako např. duchovní a životní síla, další druhy energií a vjemů, mezi které patří i vůně. Energii můžeme čerpat i z druhých osob, ale i naopak mohou čerpat druzí z nás. Kompletní řada 7 vůní, pro 7 hlavních čaker. Vonné kompozice z výhradně vysoce kvalitních esenciálních olejů, které vychází z učení o čakrách. Ke každé čakře je ve východním učení přiřazeno několik stimulujících vůní, které napomáhají při jejich harmonizaci. Z těch je pak vytvořena směs vůní pro každou jednotlivou čakru. Čakrové vůně jsou však použitelné i bez meditací.

 • pro AROMATERAPII

  Aromaterapií ke zdraví

  Mocná příroda nám stále dává mnoho zdrojů ke zlepšení svého zdraví. Všichni víme, jak nám "klasická medicína" (ne)pomáhá.

  Zde vám přinášíme náplně do katalytických lamp, které pro vás připravujeme výhradně z přírodních esencí se všemi účinky které na nás mají.

  Najdete mezi nimi takové, co jsou vytvářeny pro libost našich čichových receptorů, pro navození atmosféry, apod., a najdete i takové, co jsou vytvářeny s cílem pomoct zdraví.

  Všechny tyto náplně do katalytických lamp jsou vyráběny v ČR, z esencí které získáváme z různých koutů celého světa pro zajištění nejvyšší kvality.

  K vaši spokojenosti. 

 • Zimní kolekce
 • Letní kolekce vůní

  Kolekce nových Letních vůní do katalytických lamp

  Kolekce vůní do katalytických lamp inspirovaná létem, teplým sluncem, mořem, dovolenou, tropickými kraji...

  Vonné náplně do katalytických lamp v této letní kolekci jsou jemné, svěží a inspirované tím, co máte rádi.

  Vítejte v kolekci vůní "LÉTO"

    

 • Parfémové vůně

  parfémové vůně do katalytických lamp

  Nová řada vůní do katalytických lamp nejen v podobě známých parfémů. Především jsou tyto vůně výraznější a silnější. Narozdíl od ostatních vůní AROMA DEKOR zde nejsou použity přírodní esence, proto jsou tyto vůně i ve větších prostorách znatelně víc cítit. 

na stránce
Ukazovat 1 - 12 z 43 položek
Ukazovat 1 - 12 z 43 položek