Pouze u nás!

Katalytická lampa No.1 - modrá

1 580 Kč

Nejúspěšnější katalytická lampa v modré barvě. 

Více info

Katalytická lampa No.1 - modrá

AROMA DEKOR No.1 - je jednoznačně nejoblíbenější. Nejvíce zákazníků si u nás vybralo právě tuto katalytickou lampu, aby jim zpříjemnila domácnost a provoněla prostory.

Proto jsme vyrobili i barevné varianty této nejprodávanější katalytické lampy.

V jednoduchosti je krása. Z přední strany čiré sklo, zadní strana s broušeným sklem. Vnitřní část katalytické lampy je modré barvy. 

Katalytická lampa No.1 je zcela dílem českých sklářů. Důkaz, že čeští skláři pořád umí a není potřeba mít vše "made in china".
Jsme hrdí na to, že nejkrásnější a nejoblíbenější katalytická lampa je právě výsledkem práce českých rukou. 

Katalytická lampa AROMA DEKOR No.1 ve velikosti XXL, bude svým designem ladit s téměř jakýmkoliv interiérem. Ať již půjde o domácnost, nebo kancelář. Klasicky, nebo moderně zařízenou. Vždy bude díky své velikosti vidět a vždy zaujme svým moderním (a od všech katalytických lamp odlišným) vzhledem. 

 

Balení obsahuje:

  • - skleněnou katalytickou lampu AROMA DEKOR No.1 - modrá
  • - katalytický hořák
  • - skleněný vršek k uhasení - zastavení katalytické reakce a bránící samovolnému unikání vonné náplně

Parametry:

  • výška: 235 mm
  • šířka:  110 x 65 mm
  • obsah: cca 200 ml

 


 

Katalytické lampy jsou moderní a praktickou ozdobou každé domácnosti, každého interiéru.

Výhodou katalytických lamp je především praktická funkčnost - účinně likviduje mikroorganismy a nežádoucí pachy ve vzduchu. Ať jde o pachy z vaření, smažení, nebo různé saponáty, kouř z cigaret, pachy po domácích mazlíčcích, apod.   

Funguje na principu katalytické reakce. Po krátkém zapálení katalytického hořáku, se tento rozehřeje, a oheň sloužící pouze k rozehřátí sfoukneme. Bavlněný knot (součást katalytického hořáku) přivádí hořlavou náplň k hořáku a tím je hořák udržován stále horký a v provozu - dokud jej nezakyjeme plným vrškem a tím (zamezením přístupu vzduchu k hořáku) katalytickou reakci zastavíme.  

Napsat recenzi

Katalytická lampa No.1 - modrá

Katalytická lampa No.1 - modrá

Nejúspěšnější katalytická lampa v modré barvě. 

Příslušenství